Modulová relé

Společnost BMR vyvinula novou kompletní řadu multifunkčních časových, monitorovacích a měřících relé. Hlavní pozornost vývoje byla směřována na spolehlivost hardware, přesnost jednotlivých měření a dlouhou životnost.

Všechna vyráběná relé jsou vybavena mikroprocesorem, který spolu s ostatními obvody zajišťuje sběr dat, jejich vyhodnocení a následné ovládání výstupů.

Na měřené hodnoty napětí a proudu je aplikována rychlá diskrétní Fourierova transformace, která odstraní z měření přechodové stavy, rušení, vyšší harmonické, atd. Hodnoty potřebné pro další výpočty jsou proto přesnější.

Relé jsou v procesu výroby několikrát individuálně kontrolována a kalibrována.

BMR relé jsou oproti jiným výrobcům navíc vybavena dalšími funkcemi, např. optická (LED diody) diagnostika poruchy měřených vstupů, logická signalizace specifikace události nebo poruchy při monitorování 3-fázové sítě, atd. Tyto vlastnosti Vám velmi pomohou při instalaci a testování relé a také samozřejmě v provozu při zjišťování případné poruchy.

Pro snadnější montáž jsou relé vybavena popisky vstupů a výstupů viditelnými v montážní poloze. V rámci potisku jsou vyobrazeny i funkce relé.

Cílem společnosti je vyrábět a dodávat v tomto oboru pouze vysoce kvalitní výrobky, při zachování stávající hladiny cen.

{phocagallery view=category|categoryid=16|displaydownload=0|displaydetail=0|displayname=1|displaydescription=1|descriptionheight=20px|imageordering=3}

 

DTR01 - dvojitý termostat
TR121 - diferenciální termostat

Kompletní řada multifunkčních časových, monitorovacích a měřících relé.

MRG3P,1P - napěťová relé
MRF1P - frekvenční
MTR01 - termistorové
MRI - proudové relé

Kompletní řada multifunkčních časových, monitorovacích a měřících relé.

TRF10 - multifunkční časové relé
TRC01 - cyklovač
TRS2D - rozběh hvězda/trojúhelník

Kompletní řada multifunkčních časových, monitorovacích a měřících relé.