• +420 494 533 602
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Certifikovaní partneři

Seznam certifikovaných spolupracujích firem oprávněných potvrzovat záruční listy a poskytovat prodlouženou záruku na centrální regulaci vytápění BMR.

Prodloužená záruka se vztahuje výhradně na centrální regulace vytápění řady RT64 a RNET64. Nevztahuje se na jiné výrobky.

Výrobce doporučuje, u výrobků řady RT - centrální regulace pro el. přímotopné vytápění, zprovoznění autorizovanou firmou.

Jestliže si zákazník zprovozní regulaci sám nebo prostřednictvím neautorizované firmy, poskytuje se standardní záruka 2 roky. Výrobce neručí za možné vzniklé škody při oživení. Na tyto se záruka nevztahuje.

Pokud oživení provede autorizovaná firma, poskytuje se rozšířená záruka 5 let. Zákazník může provést instalaci systému vlastními prostředky, ale regulátor NESMÍ být před oživením připojen k napájení.

Hlavním důvodem pro výchozí oživení regulátoru RT autorizovanou firmou je zabránění vzniku škod na komponentech regulace a dalších návazných škod, při prvotním připojení regulace k ovládacímu a silovému napájení, které mohou vzniknout při neodborné montáži.

Následující firmy jsou výhradně oprávněné k prvotnímu oživení regulátorů řady BMR RT pro el. přímotopné vytápění a poskytnutí záruky 5 let.

Cena za oživení regulátoru RT je smluvní a pohybuje od 2500,-Kč (do 50km) v případě bezproblémově zapojené instalace s dokumentací.
Jestliže bude nalezena při oživení chyba v zapojení, nedodělky nebo neoprávněnou manipulací (např. připojené napájení) zničené části systému,
cena práce se řídí smluvně danou sazbou autorizovaného partnera.

Oživení rolet nebo žaluzií nespadá do práce na oživení regulátoru RT pro vytápěcí část. Cena za oživení rolet / žaluzií se řídí zcela samostatně smluvně mezi zákazníkem a autorizovaným partnerem.

Mapa partnerů

Hlavní město Praha

MIROSLAV KŘÍŽ
Školní náměstí 173
251 64 Struhařov
tel.: +420 603 468 722
e-mail: 81@seznam.czStředočeský kraj
Jihočeský kraj
Plzeňský kraj
Karlovarský kraj
Ústecký kraj
Jihomoravský kraj
Zlínský kraj
Moravskoslezký kraj
Liberecký kraj
Královehradecký kraj
Pardubický kraj
Kraj Vysočina
Olomoucký kraj

Kontakt

BMR, s.r.o.
Lipovka 17
516 01 Rychnov nad Kněžnou
 
+420 494 533 602

Napište nám